1.       مجازی لند متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.

2.       استفاده از سایت مجازی لند به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط و قوانین می باشد.

3.       کلیه محصولات مجازی لند مجازی بوده و هیچ گونه اسناد و مدارک و یا محصول فیزیکی  ارسال نمیشود ، بجز مواردی که در توضیحات کالا ذکر شده باشد که محصول دارای محصول فیزیکی میباشد .

4.       مجازی لند تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و افرادی که با مجازی لند همکاری میکنند و از خدمات آن استفاده می کنند نیز باید قوانین را در نظر بگیرند و خلاف آن عمل نکنند ، در غیر این صورت مسئولیت هر گونه استفاده غیر قانونی و مخرب از محصولات و خدمات با خریدار میباشد.

5.       مجازی لند محصولات و خدمات خود را با فرض استفاده جهت اهداف تجاری و رفع محدودیت تحریم های اعمال شده بر علیه ایران به فروش میرساند و تمامی مسئولیت های استفاده از محصولات و خدمات با فرد خریدار میباشد و پس از فروش مجازی لند هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه اقدام غیر قانونی به واسطه آن محصول یا خدمات را ندارد ،لذا در مورد نوع مصرف محصول یا خدمات هیچ گونه سئوالی از خریدار پرسیده نمیشود.

6.       مجازی لند موظف است اطلاعات دقیق و کامل محصولات و خدمات را در اختیار خریدار قرار دهد.

7.       تمامی قیمت های درج شده در لحظه ثبت معتبر هستند و بجز موارد خاص نیازی به استعلام نمیباشد و تا زمانی که مشتری مبلغ سفارش را از هر یک از راه های واریزی به حساب مجازی لند واریز نکرده سفارش تکمیل نشده و شامل تغییر و نوسان قیمت میشود .

8.       کلیه محصولات و خدمات مجازی لند جهت حمایت از مشتریان و رعایت اصول مشتری مداری به مدت یک ماه شامل پشتیبانی و گارانتی رایگان هستند ، بجز مواردی که در توضیح کالا ذکر شده باشد.

9.       مشتری موظف است قبل از خرید ، کلیه خصوصیات و مشخصات محصول انتخابی را به دقت مطالعه کند و با توجه به نیاز خود محصول مناسب را خریداری کند ، مجازی لند مسئولیتی در این قبال ندارد.

10.   کلیه محصولات غیر مصرفی و غیر اعتباری مجازی لند جهت آسایش خاطر مشتریان ،دارای ضمانت 24 ساعت تعویض یا بازگشت وجه با دلیل موجه میباشند و پس از آن به هیچ عنوان قابل بازگشت و تعویض نمیباشد.

11.   تمامی محصولات و خدمات مجازی لند پس از خرید به ایمیل مشتری ارسال میشوند ، مسئولیت عواقب ناشی از اشتباه وارد کردن ایمیل به عهده شخص خریدار است ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود هنگام ثبت نام دقت بفرمایید.

12.   مجازی لند موظف است محصول سالم و معتبر را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید

13.   مجازی لند مسئول آموزش و نحوه کار با محصول خریداری شده نمیباشد، اما جهت رعایت اصول مشتری مداری و رفاه حال ایشان تا حد امکان ایشان را راهنمایی میکند، اما هیچ وظیفه ای در این قبال ندارد.

14.   مجازی لند میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند.

15.   برای محصولات و خدماتی که دارای محصول فیزیکی هستند هزینه ی پستی به عهده خریدار میباشد.

16.   مجازی لند ممکن است قوانین فوق را اصلاح یا تغییر دهد و خریدار موظف است قبل از هر خرید قوانین را مطالعه کند.