حساب وریفایی شده پرفکت مانی

جدید

پرفکت مانی Perfect Money یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. پرفکت مانی  در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

جزییات بیشتر

663 اقلام

برای سفارش به سایت دات کام مراجعه کنید. majaziland.com

تومان 59,000

  • خودم ( تحویل 2 تا 7 روز کاری )
  • شخص دیگر( تحویل فوری )

افزودن به علاقمندی ها

پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. که در اینجا حساب دلار بیشتر مورد استفاده ی ما است. پرفکت مانی (Perfect Money) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (Gold Grams) می باشد.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، 0.5% (حداقل 0.01$) می باشد که از فرستنده کم می شود که البته با توجه به تغییراتی که جدیدا در پرفکت مانی ایجاد شده ، از این به بعد هنگام انتقال وجه بین اکانتهای پرفکت مانی  از حسابهای وریفای شده به میزان0.5 درصد و حسابهای وریفای نشده 1.99 درصد در هر تراکنش کسر خواهد شد . این تغییرات بیشتر برای شناسایی مشتریان صورت گرفته است . بنظر میرسد پرفکت مانی  با اینکار میخواهد طوری عمل کند که متهم به پولشویی نشود  و به سرنوشت لیبرتی رزرو دچار  نگردد.

لذا به شما پیشنهاد میشود حساب خود را حتما وریفای کنید تا هنگام تراکنش ها دچار ضرر نشوید .

شما میتوانید حساب وریفایی شده پرفکت مانی را به راحتی از مجازی لند تهیه کنید و با خیال راحت با حداقل کارمزد و زیر سایه امنیت کامل بدون نگرانی از تحریم های احتمالی به تجارتتان بپردازید .

ولی اگر تمایل داشته باشید مراحل تایید حساب را خودتان انجام دهید باید به شکل زیر عمل کنید.

مدارک مورد نیاز  :

  1. مدرک شناسایی نام و مشخصات شما :

در صورتی که پاسپورت دارید اسکن آن کافی است در غیر اینصورت باید کارت ملی خود را به دارالترجمه رسمی برده و ترجمه به زبان انگلیسی نمایید و پس از تایید توسط دارالترجمه اسکن آن را ارسال کنید که هزینه آن در حدود 50 هزار تومان میباشد و راه پیشنهادی ما استفاده از مدارک شناسایی مجازی لند میباشد که بسیار به صرفه میباشد و همچنین در لحظه میتوانید مدارک خود را دریافت کنید.

  1. مدرک تایید آدرس:

برای اینکار نیاز به قبض تلفن ، آب ، گاز یا ... است که مانند بالا ترجمه باید شود . در صورتی که از کشور دیگری کارت های اعتباری یا سیم کارت دارید میتوانید از صورت حساب آن برای آدرس استفاده کنید و هچنین از مدارک تائیدیه آدرس مجازی لند با هزینه کمتر و سرعت بیشتر به نام خودتان استفاده کنید.

 توجه : اسکن حتما باید با کیفیت باشد.

بطور معمول وریفایی کمتر از یک هفته طول خواهد کشید.

پرفکت مانی به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند اما در دنیای امروز هیچ تضمینی برای ماندگاری این سازش و همکاری ها با کاربران ایرانی وجود ندارد ، لذا پیشنهاد مجازی لند استفاده از حساب های وریفایی شده بنام خودتان با هویت غیر ایرانی میباشد تا دیگر نگرانی از تحریم های احتمالی وجود نداشته باشد.

 

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نظر

حساب وریفایی شده پرفکت مانی

حساب وریفایی شده پرفکت مانی

پرفکت مانی Perfect Money یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. پرفکت مانی  در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

نوشتن نظر

پس از ذخيره محصول سفارشي خود اضافه به سبد خريد را فراموش نفرمائيد
ساختارهاي مجاز :GIF, JPG, PNG

تصاویر
مالیات

loader

* فیلدهای مورد نیاز